E hënë, 1.05.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i BDI-sė, Ali Ahmeti priti ambasadorin e ri Evropian, Zhbogar

Publikuar: 03.09.2016 | 09:11
Lexuar: 185 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime