E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trajneri Igor Angelowski vlerësoi në maksimum kuqezinjtë por theksoi se ekipi i tij do të bëjë gjithcka të mundur për të shkëputur pikët maksimale.
Trajneri Angelowski: Shqipëria e fortë, por duam fitoren


Sfida e sotme ka një rëndësi të veçantë jo vetëm për kombëtaren shqiptare por edhe për atë maqedonase. Kjo përfaqësuese kërkon të ringrihet dhe një fitore në “Loro Borici” do të ishte starti më i mirë i mundshëm.

Trajneri Igor Angelowski vlerësoi në maksimum kuqezinjtë por theksoi se ekipi i tij do të bëjë gjithcka të mundur për të shkëputur pikët maksimale.

Më tej ish tekniku i Rabotniçkit nuk nguroi t’i cilësonte si thelbësor për skuadrën e tij lojtarët me origjinë shqiptare që përfaqësojnë ngjyrat e Maqedonisë.

Në të njëjtë linjë në lidhje me sfidën ndaj Shqipërisë ishte edhe sulmuesi i Aek Larnakas, Ivan Trickovski, madje ky fundit e konsideroi favorite kombëtaren kuqezi.

Përfaqësuesja e Maqedonisë vjen nga një periudhë e errët, megjithatë lojtarët cilësor nuk i mungojnë ekipit të drejtuar nga Igor Angelovski.
Trajneri Angelowski: Shqipëria e fortë, por duam fitoren

Publikuar: 05.09.2016 | 12:17
Lexuar: 427 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime