E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Që kur kanë ardhur, tigri dhe luani luajnë gjithë kohën me njëri-tjetrin, si të ishin vëllezër.
Miqësia që nuk zgjatë shumë
Felinët e mëdhenj nuk njihen për karakterin e tyre miqësor, por këto foto të mrekullueshme tregojnë një tigër dhe një luan (të dy këlyshë) që janë bërë shokë për kokë në një kopsht zoologjik të Japonisë.

Që kur kanë ardhur, tigri dhe luani luajnë gjithë kohën me njëri-tjetrin, si të ishin vëllezër.

Duket qartë që instiktet nuk i kanë pushtuar, pasi shihen duke u përkëdhelur edhe me lepujt.

Sigurisht, sapo të rriten edhe pak, do të bëhen armiq.
Miqësia që nuk zgjatë shumë
Miqësia që nuk zgjatë shumë
Miqësia që nuk zgjatë shumë
Miqësia që nuk zgjatë shumë

Publikuar: 05.09.2016 | 12:51
Lexuar: 819 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime