E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vetë Pogba dhe bukurshja nuk kanë komentuar rreth zërave që kanë dalë kryesisht nga tabloidet britanike.
Chantel Jeffries, e dashura e re e Pogbas

Chantel Jeffries është goli më i bukur që Pogba ka shënuar gjatë kësaj vere.

Mesfushori francez që u transferua për shumën rekord të 105 milionë eurove te Manchester United, ka nisur një histori me modelen 22-vjeçare.

Vetë Pogba dhe bukurshja nuk kanë komentuar rreth zërave që kanë dalë kryesisht nga tabloidet britanike.

Në të shkuarën, Jeffries ka pasur një histori të shkurtër me këngëtarin amerikan, Justin Bieber.
Chantel Jeffries, e dashura e re e Pogbas
Chantel Jeffries, e dashura e re e Pogbas
Chantel Jeffries, e dashura e re e Pogbas
Chantel Jeffries, e dashura e re e Pogbas

Publikuar: 05.09.2016 | 12:55
Lexuar: 613 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime