E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nën hashtagun #hiddenrainbow apo në shqip “ylberi i fshehur” mund të shikoni “shpikjen” më të re të parukiereve. Ato lyejnë flokët tuaj me ngjyra të ndryshme, por jo edhe fijet e para.
Trendi i ri i lyerjes së flokëveA keni pasur gjithmonë dëshirën të eksperimentoni me ngjyrën e flokëve por ju ka munguar guximi? Trendi i ri në botë mund t’ju lejojë që të lyeni flokët me 7 ngjyra të ndryshme por në të njëjtën kohë të mbani edhe atë aktuale.

Nën hashtagun #hiddenrainbow apo në shqip “ylberi i fshehur” mund të shikoni “shpikjen” më të re të parukiereve. Ato lyejnë flokët tuaj me ngjyra të ndryshme, por jo edhe fijet e para.

Një femër me “ylberin e fshehur” nuk ka asgjë të pazakontë, pasi në pamje të parë ju nuk mund të dalloni se ajo në të vërtetë ka 7 ngjyra të ndryshme në flokët e saj.
Trendi i ri i lyerjes së flokëve
Trendi i ri i lyerjes së flokëve
Trendi i ri i lyerjes së flokëve

Publikuar: 06.09.2016 | 13:40
Lexuar: 599 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime