E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Disa mësues zgjedhin veshjen për të tërhequr vëmendjen e nxënësve dhe për të bërë që t’i kuptojnë gjërat më mirë. Ja disa shembuj.
10 mësuesit më kreativë
Të jesh mësues nuk është thjesht një profesion, shumë më tepër se kaq.

Nëse ju keni mbaruar studimet, atëherë profesori që kujtoni më shumë është ai që ka arritur t’ju motivojë apo që orët e leksionit i shndërronte në orë argëtimi.

Gjithsesi, mësuesit gëzojnë një respekt të madh për punën e tyre, ndërkohë që jemi pranë fillimit të vitit të ri shkollor ne sjellim disa nga mësuesit që kanë pushtuar rrjetet sociale për shkak të kreativitetit të tyre.

Disa mësues zgjedhin veshjen për të tërhequr vëmendjen e nxënësve dhe për të bërë që t’i kuptojnë gjërat më mirë. Ja disa shembuj.
10 mësuesit më kreativë
10 mësuesit më kreativë
10 mësuesit më kreativë
10 mësuesit më kreativë
10 mësuesit më kreativë
10 mësuesit më kreativë
10 mësuesit më kreativë

Publikuar: 06.09.2016 | 15:00
Lexuar: 608 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime