E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një situatë kjo që bëri të lindë me të drejtë pyetja se si do të reagonte e fejuara e tij Kasi Bennet ndaj këtyre lajmeve.
Pas stuhisë, vjen... fejesa!

Thuhet se pas stuhisë, vjen qetësia, por në disa raste edhe fejesa!. Kjo duket se ka ndodhur edhe me Usain Bolt pas festimeve të harbuara kohët e fundit për suksesin në Lojërat Olimpike dhe për 30-vjetorin e tij të lindjes.

Fillimisht Bolt u pikas në Rio ku pas 3 medaljeve të arta festoi me 3 femra të ndryshime për të spostuar festat e tij të shfrenuara edhe në Londër ku sipas tabloidëve të ndryshme është parë në hotel në shoqërinë e të paktën dhjetë vajzave.

Një situatë kjo që bëri të lindë me të drejtë pyetja se si do të reagonte e fejuara e tij Kasi Bennet ndaj këtyre lajmeve.

Mesa duket bukuroshja Kasi e cilësuar edhe si Kim Kardashian xhamajkane, i ka falu tradhtitë e njeriut më të shpejtë në planet dhe këtë e vërteton fakti se ajo është së bashku me të në Bora Bora duke shijuar disa ditë pushimesh romantike.

Vetë Bolt i ka publikuar fotot e tij me Kasin gjatë këtyre pushimeve në profilin e tij në Snapchat, madje njërën prej tyre e ka të shoqëruar me shprehjen: “Ajo tha po” që do të thotë se lidhja mes tyre ka kaluar në statusin e fejesës.
Pas stuhisë, vjen... fejesa!
Pas stuhisë, vjen... fejesa!

Publikuar: 06.09.2016 | 15:10
Lexuar: 592 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime