E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish tenistja që prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gëzon një popullaritet të madh përtej Atlantikut.
Anna Kournikova vazhdon të ruajë linja perfekte
Anna Kournikova mbush 35 vjeç por pavarësisht viteve që kalojnë me shpejtësi, ish tenistja ruse vazhdon të ruajë linja perfekte.

Bukuroshja bionde e arriti kulmin e karrierës në vitin 1996 por që prej asaj periudhe nisi perëndimi i saj në fushë dhe rruga e gjatë në botën e modës.

Ish tenistja që prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gëzon një popullaritet të madh përtej Atlantikut.

Publikuar: 06.09.2016 | 16:43
Lexuar: 722 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime