E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja dhe tashmë aktorja, ka postuar foto të koleksionit të ri në rrjetet sociale në ditët e fundit, por duket mëse e mrekullueshme në setin zyrtar të fotove.
Emily Ratajkowski zhvishet për bizhuteri
Emily Ratajkowski fitoi famë teksa kërcente për videon e Blurred Lines të Robin Thicke.

Por tashmë 24-vjeçarja na tregon pamjet e saj fantastike, teksa pozon sërish topless për koleksionin e stilistes së bizhuterive, Jacquie Aiche.

Modelja dhe tashmë aktorja, ka postuar foto të koleksionit të ri në rrjetet sociale në ditët e fundit, por duket mëse e mrekullueshme në setin zyrtar të fotove.
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski

Publikuar: 13.09.2016 | 12:08
Lexuar: 508 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime