E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bëhet fjalë për modelen Helga Lovekaty, e cila nuk e ka fshehur asnjëherë simpatinë që ka për talentin kolumbian.
Daniela Osipna, bashkëshortja e James Rodriguez ka një konkurrente

Bashkëshortja e James Rodriguez, Daniela Osipna merre një mesazh që me siguri do ta alarmojë por do ta bëjë edhe më të kujdesshme në të ardhmen.

Mesfushori i Realit të Madridit me të cilin ka vendosur unazë prej shumë vitesh, ka një fanse të zjarrtë në Kolumbi.

Bëhet fjalë për modelen Helga Lovekaty, e cila nuk e ka fshehur asnjëherë simpatinë që ka për talentin kolumbian.

Ajo shprehet shpesh herë se nuk humbet asnjë ndeshje të Realit të Madridit pasi James është idhulli i saj. Daniela është e paralajmëruar.
 Helga Lovekaty

Publikuar: 13.09.2016 | 13:11
Lexuar: 541 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime