E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një intervistë për El Larguero, Pepe krahasoi trajnerin e tij patriot me aktualin Zinedine Zidane.
Pepe: Me Mourinho-n Reali ishte ekip i urryer
Dukej qartë që marrëdhënia mes Pepe dhe Jose Mourinho në fund të sezonit të fundit të portugezit si trajner i Los Blancos nuk ishte e mirë.

Në një intervistë për El Larguero, Pepe krahasoi trajnerin e tij patriot me aktualin Zinedine Zidane.

“Me Mourinho-n trajner të gjithë nga jashtë na urrenin, ishim kthyer në një ekip negativ.

Pastaj me ardhjen e Ancelotti-t, ndryshoi gjithçka.

Të gjithë pëlqenin mënyrën tonë të lojës dhe sjelljes.

Edhe me Zidane po ndodh e njëjta gjë. Të gjithë na duan,” tha Pepe.

Kur e pyetën nëse do i pëlqente që Mourinho të bëhej trajner i Portugalisë, Pepe u përgjigj se ishte i kënaqur me trajnerin Fernando Santos i cili i dha fitoren e Europianit në Francë 2016.

Publikuar: 13.09.2016 | 18:09
Lexuar: 426 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime