E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka plot foto në hotele me pesë yje dhe me burra të tjerë. Ajo nuk duket aspak e palumtur”.
Miliarderi italian padit Miss Ukrainën
Miliarderi italian, Gianluca Cervara, ka paditur gruan e tij të zhdukur pasi zbuloi përmes Instagram se ajo kishte ikur në Amerikë.

Bashkëshortja e biznesmenit nga Milano, Miss Ukraina Anna Zaiacdhkivska, u largua disa muaj para dasmës së tyre, me pretekstin se po dilte për të marrë pak ajër të pastër – dhe nuk u kthye më.

“Kisha dhimbje koke për një javë por Gianluca nuk donte t’ja dinte.

Më në fund vendosa se erdhi momenti të bëja disa ndryshime pasi u lodha duke jetuar në një kafaz të artë, prandaj u largova” është shprehur Zaiachkivksa për një website ukrainas.

Ndërkohë bashkëshorti i saj, i cili po e padit modelen pasi shkeli marrëveshjen e tyre paramartesore, tha për të njëjtin portal:

“Duke u nisur nga fotot e saj në Instagram,ajo është në Nju Jork dhe ka një karrierë si modele.

Ajo ka plot foto në hotele me pesë yje dhe me burra të tjerë. Ajo nuk duket aspak e palumtur”.

Z.Cervara raportoi zhdukjen e saj në policisi pasi bukuroshja nuk erdhi më në shtëpi.

Publikuar: 13.09.2016 | 18:25
Lexuar: 690 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime