E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këtë e tregoi Lauryn Goodman. 25-vjeçarja është zhvendosur në ishujt grekë për disa ditë pushime, ku nuk harroi të përshëndeste ndjekësit gjithnjë e më shumë nëpër rrjete sociale me foto të nxehta.
Pushime të vona për Lauryn
Motra i njihet në Hollywood si dubluese në disa role e Cameron Diaz dhe të zëvendësosh një aktore si Cameron nuk kërkon vetëm talent, por edhe bukuri.

Këtë e tregoi Lauryn Goodman. 25-vjeçarja është zhvendosur në ishujt grekë për disa ditë pushime, ku nuk harroi të përshëndeste ndjekësit gjithnjë e më shumë nëpër rrjete sociale me foto të nxehta.

Motra e saj, Chloe, u bë e famshme pas shfaqjes në “Ex on the beach”, ndërsa Lauryn vazhdon të tërheqë gjithnjë e më shumë ndjekjës në blogun personal kushtuar bukurisë, si dhe drejton një linjë të veten mode.
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman
Lauryn Goodman

Publikuar: 14.09.2016 | 11:06
Lexuar: 773 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime