E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pritja solemne e studentëve të rinj do të bëhet në Amfiteatrin e Rektoratit, me fillim në ora 11.00, ku do të jetë i pranishëm edhe rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti.
Në UT nesër fillon Viti i ri akademik 2016/2017

Në Universitetin të Tetovës, të enjten (15.09.2016), fillon Viti i ri akademik 2016/2017.

Pritja solemne e studentëve të rinj do të bëhet në Amfiteatrin e Rektoratit, me fillim në ora 11.00, ku do të jetë i pranishëm edhe rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti.

Në Fakultetin e Administrim Biznesit në Kumanovë, pritja solemne e studentëve, poashtu do të zhvillohet me fillim në ora 11.00. Do të marrin pjesë Prorektori për Financa, Prof. Dr. Alifeta Selimi dhe Prorektori për Bashkëpunim Ndërkombëtar, Prof. Dr. Arbër Çeliku.

Nga ana e fakulteteve tjera, pritja solemne e studentëve, do të bëhet me fillim në ora 12.00.

Publikuar: 14.09.2016 | 16:29
Lexuar: 669 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime