E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuroshja 19 vjeçare duket se është “tradhtuar” nga takat e saj të larta dhe është rrëzuar gjatë sfilatës. Një moment aspak i këndshëm për të.
Bella Hadid rrëzohet në sfilatë

Pak ditë më parë u zgjodh modelja e vitit, por të mërkurën, gjatë sfilatës për Michael Kors në Nju Jork, Bella Hadid ka kaluar momentin më të keq në karrierën e saj si modele.

Bukuroshja 19 vjeçare duket se është “tradhtuar” nga takat e saj të larta dhe është rrëzuar gjatë sfilatës. Një moment aspak i këndshëm për të.

Gjithçka ndodhi përpara të gjithë spektatorëve dhe fotografëve, që përfituan nga rasti ta regjistronin këtë moment të pakëndshëm për Bella-n.

Por, si një profesioniste e vërtetë, arriti të ngrihet dhe të përfundojë shfaqjen duke e shoqëruar ngjarjen me një buzëqeshje.
Bella Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid

Publikuar: 15.09.2016 | 12:50
Lexuar: 626 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime