E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çdo ditë marrë shembull nga ai dhe bashkëshortja e tij. Beyonce ishte një nga idhujt e mi më të mëdhenj kur isha e vogël”.
Rita Ora: Jay Z dhe Beyonce janë frymëzimi im

Rita Ora ka shpërthyer ndaj mediave rozë që përhapën lajmin se ajo ishte personi që Jay Z kishte tradhtuar Beyonce, duke i quajtur ato të ashpra dhe ofenduese.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Vanity Fair”, 25-vjeçarja është shprehur: “Së pari dhe më e rëndësishmja, Jay Z është frymëzimi im si edhe një nga idhujt e mi, si nga tekstet, muzika dhe biznesi.

Çdo ditë marrë shembull nga ai dhe bashkëshortja e tij. Beyonce ishte një nga idhujt e mi më të mëdhenj kur isha e vogël”.

“M’u duken shumë të ashpra dhe ofenduese ato thashetheme, jo vetëm për mua, por për të gjitha femrat që akuzohen për diçka që nuk ka aspak lidhje me muzikën”.
Rita Ora: Jay Z dhe Beyonce janë frymëzimi im

Publikuar: 15.09.2016 | 13:01
Lexuar: 580 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime