E mërkurë, 29.03.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zėvendėskryeministri Ademi u takua me ambasadorin e ri hungarez Ishtvan Duks

Publikuar: 19.09.2016 | 15:43
Lexuar: 106 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime