E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ata janë njohur një muaj më parë dhe që prej asaj kohe janë të pandashëm.
Miss Spanja e dashura e radhës e Ronaldos?Quhet Desire Cordero dhe mendohet se ka arritur të pushtojë zemrën e Cristiano Ronaldos.

Në Spanjë janë të sigurt se Missi i vitit 2014 dhe sulmuesi i Realit të Madridit kanë nisur një histori pasioni.

Ata janë njohur një muaj më parë dhe që prej asaj kohe janë të pandashëm.

Sipas mediave rozë, Miss Spanja ka braktisur Andaluzinë për t’u transferuar në Madrid pasi vetëm në këtë mënyrë mund të qëndrojë më pranë portugezit.
Desire Cordero
Desire Cordero
Desire Cordero

Publikuar: 20.09.2016 | 15:02
Lexuar: 636 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime