E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Megjithatë, 35-vjeçarja nuk mund t’i mungojë mediave rozë edhe në rastin kur ajo pushon me dy fëmijët e saj.
Kim në pishinë me fëmijët
Shumë është folur kohët e fundit për Kim Kardashian dhe veshjen e saj, si në koncertin e bashkëshortit të saj, ku me dekoltenë e hapur e veshjen transparente e la në plan të dytë Kanye West, por edhe për fotot nudo të publikuara në “Snapchat”.

Megjithatë, 35-vjeçarja nuk mund t’i mungojë mediave rozë edhe në rastin kur ajo pushon me dy fëmijët e saj.

Kim është fotografuar së fundmi në një pishinë në Majemi, ku po pushonte së bashku me dy fëmijët e saj, North, 3 vjeç dhe Saint 2.

Ajo dukej një mama e kujdesshme, por edhe në këtë rast komentet kanë qenë për format e saj të bëshme.
Kim në pishinë me fëmijët
Kim në pishinë me fëmijët
Kim në pishinë me fëmijët
Kim në pishinë me fëmijët

Publikuar: 20.09.2016 | 16:05
Lexuar: 525 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime