E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një britanik, Casey Neistat thotë se pagoi shumën marramendëse për të udhëtuar nga Dubai për një Nju Jork me kompaninë Emirates.
21 mijë $ për të udhëtuar me klasin e parë nga Dubai në New York
A jeni gati për të shpënzuar plot 16 mijë sterlina për vetëm një udhëtim në klasin e parë?

Një britanik, Casey Neistat thotë se pagoi shumën marramendëse për të udhëtuar nga Dubai për një Nju Jork me kompaninë Emirates.

Ai e ka dokumentuar udhëtimin e tij në video.

Sipas tij, kjo ka qenë një nga ditët më të bukura të jetës së tij.

Publikuar: 20.09.2016 | 17:08
Lexuar: 741 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime