E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duke shfaqur jetën e tyre ekstreme në Instagram, fëmijët e pasur të Singaporit thjesht janë një grimcë të aktivitete të tyre të preferuara.
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Singapori është qyteti më i shtrenjtë në botë, por duket se nuk është problem për një grup 20-vjeçarësh që i kanë të pafundme llogaritë bankare.

Duke shfaqur jetën e tyre ekstreme në Instagram, fëmijët e pasur të Singaporit thjesht janë një grimcë të aktivitete të tyre të preferuara.

Në to shfaqen femra lakuriqe të mbuluara me para, apo një tjetër e cila është krejtësisht e zhveshur duke i dhënë makinës.
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite
Fëmijët e pasur të Singaporit nuk njohin limite

Publikuar: 21.09.2016 | 12:15
Lexuar: 908 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime