E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

25 vjeçarja, modele e Playboy ka publikuar një fotografi për ndjekësit e saj në Instagram. Një pjesë nga prapaskenat, teksa nuk i lë fare vend imagjinatës.
Chloe tregon gjoksin 25 mijë euro
Ajo shpenzoi 20 mijë paund për ndërhyrjet kirurgjikale në gjoks, para se të fillonte karrierën e saj si modele.

Dhe, Chloe Khan e ka treguar atë me gjithë lavdinë e saj, derisa ajo ka pozuar krejtësisht e zhveshur, në një fotosesion të zjarrtë.

25 vjeçarja, modele e Playboy ka publikuar një fotografi për ndjekësit e saj në Instagram. Një pjesë nga prapaskenat, teksa nuk i lë fare vend imagjinatës.

Ajo shihet bombastike teksa tregon format seksi trupore duke mbajtur gjoksin me duar, në plazh.

Pritet të shihet se si do të jenë fotot tjera që do të publikohen nga seti fotografik
Chloe tregon gjoksin 25 mijë euro

Publikuar: 21.09.2016 | 12:36
Lexuar: 2314 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime