E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo është fotografuar ditën e kaluar duke u qetësuar dhe shëtitur nëpër rrugët e Beverly Hills ndërkohë që konsumon një pije.
Halle Berry, seksi edhe në moshën 50-vjeçare


Së fundmi aktorja Halle Berry ka hedhur poshtë aludimet se ajo dhe ish-bashkëshorti i saj janë rikthyer bashkë duke e lënë këtë histori pas krahëve.

Ajo është fotografuar ditën e kaluar duke u qetësuar dhe shëtitur nëpër rrugët e Beverly Hills ndërkohë që konsumon një pije. Ajo çka paparacët kanë çuar nëpër mënd ndërkohë që i shkrepin aktores foto vjedhurazi është se ajo edhe pse në moshë 50-vjeçare mbetet super seksi.

Ka akoma nga ata njerëz që mendojnë se aktorja është ende në të 30-at, pasi trupi i saj vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer ndërsa fytyra nuk i tregon asnjë radhë. E kush mund ta besonte që Halle Berry ka mban shifrën 50?!
Halle Berry

Publikuar: 23.09.2016 | 15:50
Lexuar: 521 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
Rrapi Selam (22/01/2017 14:45:56) Femra si nje lule duhet shrbyer te mos vyshket!
Po ka ndonje femr 50 per lidhje sekrete

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime