E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SĒE: Zhbogar nuk paralajmėroi asnjė risi nė implementimin e IPA programit pėr bashkėpunim ndėrkufitar

Publikuar: 26.09.2016 | 10:46
Lexuar: 309 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime