E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E veçanta e saj është se ajo në të shihet tërësisht nudo duke treguar pjesët intime.
Afërdita Dreshaj del nudo

Këngëtarja nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj, ka publikuar një fotografi ku duket shume e bukur dhe nudo.

E veçanta e saj është se ajo në të shihet tërësisht nudo duke treguar pjesët intime.

Për më shumë shikojeni vet.

Publikuar: 26.09.2016 | 13:43
Lexuar: 588 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime