E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Daniela Crudu, nga Rumania, duket se e mori leksionin që të bëjë kujdes me rrobat që zgjedh.
Prezantueses bukuroshe i del gjoksi livePo bëhen të zakonshme këto incidente.

Një prezantuese moti ekspozoi gjoksin teksa ishte live.

Daniela Crudu, nga Rumania, duket se e mori leksionin që të bëjë kujdes me rrobat që zgjedh.


Publikuar: 26.09.2016 | 14:29
Lexuar: 733 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime