E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo tregon për Daily Mail se “dieta” e saj është shumë ecje dhe shumë ujë.
Nëna e dy fëmijëve humbet 60 kg


Të jesh nënë e dy fëmijëve është thuajse e pamundur që të kesh një trup me linja të shkëlqyera, por ky nuk është rasti i 23-vjeçares Natalie Burtina.

Por ajo çka e bën edhe më interesant rastin e australianes Burtina është fakti se ajo ka humbur 60 kg 1 vite e gjysmë pas lindjes së fëmijës së dytë.

Ajo tregon për Daily Mail se “dieta” e saj është shumë ecje dhe shumë ujë.

“Ndjehesha shumë keq ku shikoja veten në atë gjendje dhe fillova që të bëje shumë lëvizje dhe pas disa kohësh pasi humba disa kilogram vendosa të hy në palestër.

Sot ajo mund të rivalizojë me linjat e format e saj edhe bashkëmoshataret e pa fëmijë, por jo vetëm.
Natalie Burtina
Natalie Burtina
Natalie Burtina

Publikuar: 26.09.2016 | 14:34
Lexuar: 596 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime