E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Katalanasit do të kërkojnë që të shfrytëzojnë në maksimum faktin që rivalët e saj Real dhe Atletiko Madrid janë të ndëshkuar me bllokim të merkatos nga FIFA për të nisur ofensivën për Dybala-n.
Barça e interesuar te blej Dybala-s
Barcelona nuk heq dorë nga Paulo Dybala. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja “El Mundo Deportivo”, në merkaton e verës së vitit 2017, klubi katalanas do të bëjë një tentativë për t’i rrëmbyer Juventusit talentin argjentinas.

Këtë vit kampionët e Spanjës shpenzuan 120 milionë euro për përforcimin e skuadrës duke siguruar shërbimin Cillseen, Digne, Andre Gomes, Denis Suarez Umtiti e Paco Alcacer. Tani ajo që kërkojnë të bëjnë drejtuesit e Barcelonës është t'i dhurojnë një nga yjet e rinj të futbollit botëror siç është Dybala që do të bëhet objektivi madhor i tyre.

Katalanasit do të kërkojnë që të shfrytëzojnë në maksimum faktin që rivalët e saj Real dhe Atletiko Madrid janë të ndëshkuar me bllokim të merkatos nga FIFA për të nisur ofensivën për Dybala-n.

Publikuar: 28.09.2016 | 14:18
Lexuar: 396 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime