E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çifti është fotografuan teksa së bashku qëndronin në pjesën e pasme të një jahti, duke marrë rreze dielli.
Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady në Itali
Mbretëresha e pasarelave, Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady kanë shijuar një ditë fantastike në Positano të Italisë.

36-vjeçarja, e cila vetëm pak kohë më parë u vendos sërish në krye të listës së modeleve më të pasura në botë, ka treguar se jo më kot është nga më të kërkuarat në botën e modës.

Pamja e mrekullueshme e bregut të Amalfit ndërthurej me bukurinë e Gisele, e cila me format e saj ishte e mrekullueshme. Çifti është fotografuan teksa së bashku qëndronin në pjesën e pasme të një jahti, duke marrë rreze dielli.
Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady në Itali
Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady në Itali
Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady në Itali

Publikuar: 28.09.2016 | 15:22
Lexuar: 480 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime