E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Projekti synon të nxisë krijimtarinë dhe të përmirësojë marrëdhënien mes njerëzve të komunitetit. Zona ku është ndërtuar kjo fushë aspak e zakonshme ishte e mbushur më parë me mbeturina.
Fusha futbolli jodrejtkëndëshe
Fushata të pazakonta futbolli janë ndërtuar në zona të mbipopulluara në Bankok, në komunitetin Khlong Toei.

Kompania e ndërtimit të kësaj fushe ka ndërtuar disa fusha të tjera futbolli në Tajlandë ndërsa shfrytëzon hapësirat e vogla që janë në dispozicion në një qytet te mbipopulluar.

Projekti synon të nxisë krijimtarinë dhe të përmirësojë marrëdhënien mes njerëzve të komunitetit. Zona ku është ndërtuar kjo fushë aspak e zakonshme ishte e mbushur më parë me mbeturina.

Projektuar për t’i dhënë fëmijëve një zonë për të luajtur ka ndryshuar përmasat, por edhe formën e një fushe normale për të krijuar një hapësirë e cila “mund t’i ndryshojë jetë dikujt”.
Fusha futbolli jodrejtkëndëshe
Fusha futbolli jodrejtkëndëshe
Fusha futbolli jodrejtkëndëshe
Fusha futbolli jodrejtkëndëshe

Publikuar: 28.09.2016 | 15:45
Lexuar: 661 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime