E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mes butësisë së natyrës, Chris rrezaton dhe jep një mesazh të qartë për të gjitha rivalet. Momenti i saj po troket.
Chrissy Teigen një prej femrave më të bukura


“Sports Ilustrated” ndez muajin shtator me një tjetër shërbim të nxehtë fotografik.

Bëhet fjalë për një prej femrave më të bukura të momentit. Ajo është Chrissy Teigen, e cila zgjedh detin për të nxjerrë në pah linjat e saj.

Mes butësisë së natyrës, Chris rrezaton dhe jep një mesazh të qartë për të gjitha rivalet. Momenti i saj po troket.
Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Chrissy Teigen

Publikuar: 28.09.2016 | 16:13
Lexuar: 476 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime