E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E veshur me xhinse, atlete converse dhe xhaketë lekure, 22-vjeçarja duket krejtësisht e kundërta e kësaj kopertine të Pamela Anderson.
Gazetarja amerikane me me shami do pozoj për PlayBoy
Revista e famshme Playboy duket se ka hyrë në një epokë të re. kopertina e muajit tetor ka në qendër të saj një gazetare amerikane myslimane, e cila e veshur me shami, do të zëvendësojë stereotipin e revistës: Pikërisht vajzat që pozojnë nudo.

Noor Tagouri do të thyejë tabunë duke u shfaqur e mbuluar jo vetëm në trup, por edhe flokët. E veshur me xhinse, atlete converse dhe xhaketë lekure, 22-vjeçarja duket krejtësisht e kundërta e kësaj kopertine të Pamela Anderson.

Noor Tagouri do të pozoje sëbashku me një tjetër komedian dhe një novelist, si pjesë e serive “Renegade” të revistës Playboy dedikuar personazheve publike që kanë rrezikuar gjithçka, madje edhe jetën për të realizuar profesionin e ëndërruar.

Por veshja e sulmuar aq shumë kohët e fundit, pikërisht hixhabi apo të tjera stile që përfaqësojnë besimin mysliman, janë kthyer në tendencën e modës këtë vit.

Shumë firma të njohura ndërkombëtare veshjesh si Dolce Gabbana, apo H&M kanë publikuar koleksionet e tyre të frymëzuara nga Lindja e Mesme.
Gazetarja amerikane me me shami do pozoj për PlayBoy
Gazetarja amerikane me me shami do pozoj për PlayBoy
Gazetarja amerikane me me shami do pozoj për PlayBoy
Gazetarja amerikane me me shami do pozoj për PlayBoy

Publikuar: 30.09.2016 | 11:19
Lexuar: 437 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime