E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Romanca e çiftit kontraversal ka nisur më tepër se 3 vite më parëm kur 18-vjeçarja Adamenko u largua banesa e saj në rajonin e Siberisë.
Të jesh e gruaja adoleshente e një manjati nafteNjë manjat nafte, 55 vjeçar, i ka blerë gruas së tij adoleshente si dhuratë në Bentley e cila kushton 830,000 paund. Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse “Lukoil”, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.

Romanca e çiftit kontraversal ka nisur më tepër se 3 vite më parëm kur 18-vjeçarja Adamenko u largua banesa e saj në rajonin e Siberisë.

Por sipas revistës së “Prospekt Mira” ata janë lidhur bashkë kur ajo ka qenë 14 vjeçe, edhe pse kjo nuk lejohet qoftë sipas ligjeve Ruse apo dhe atyre të Singaporit ku mosha e lejuar për marrëdhënie seksuale është 16.

Por pavarësisht faktit se lidhja e tyre ishte qartazi në shkelje të ligjit dhe Romanov mund të përfundonte në burg, ata vijuan të qëndrojnë bashkë duke e kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë, pasi Adamenko mbushi 18 vjeçe.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.
Valentin Romanov, kreu i zyrës në Singapor të kompanisë së naftës shtetërore ruse Lukoil, është martuar në korrik me 18-vjeçaren Elizaveta Adamenko në Francë.

Publikuar: 30.09.2016 | 11:30
Lexuar: 511 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime