E premte, 23.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Renci: Britanikėt nuk mund tė kenė mė shumė tė drejta se personat e ardhur nga vendet jashtė BE-sė

Publikuar: 30.09.2016 | 17:13
Lexuar: 146 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime