E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish-këngëtarja e grupit, Pussycat Dolls e përshkroi pjesëmarrjen në mbrëmje si një "nder"
Nicole Scherzinger vazhdon të jetë sexy

Nicole Scherzinger ka shkëlqyer me një fustan argjendi

Ajo ka realizuar disa fotografi para performancës së saj me Andrea Bocelli, shkruan The Mirror.

Ish-këngëtarja e grupit, Pussycat Dolls e përshkroi pjesëmarrjen në mbrëmje si një "nder", pas fotografisë në një ashensor “disa momente” para se të dilte në skenë me yllin e muzikës klasike, transmeton KosovaPress.

Si përshkrim në lidhje me performancën e saj me tenorin e famshëm, Scherzy tha, "Disa momente para performancës së sotme me @andreabocelliofficial ... gjithmonë një nder i madh".
Nicole Scherzinger

Publikuar: 30.09.2016 | 17:39
Lexuar: 429 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime