E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Raportohet se gjendja e Kimit është shumë e rënduar, ajo është larguar me një avion privat nga Parisi, bashkë me rojën dhe asistenten e saj.
Në Paris, miliona dollar bizhuteri iu vodhën Kim KardashianPas grabitjes së ditës së sotme të Kim Kardashian si dhe kërcënimit me armë në kokë, kanë dalë detajet e para në lidhje me këtë ngjarje.

Daily Mail raporton se vlera totale e bizhuterive që i janë vjedhur mund të jetë 16 milionë dollarë.

Konkretisht ata i kanë marrë asaj një kuti bizhuterish me vlerë 6 milionë euro, një unazë me vlerë 4 milionë euro.

Gjithashtu edhe smartphonët e saj në të cilët Kimi mendohet të ketë gjërat personale.

Raportohet se gjendja e Kimit është shumë e rënduar, ajo është larguar me një avion privat nga Parisi, bashkë me rojën dhe asistenten e saj.

Në foto Kimi është e mbuluar me një mbulesë të zezë. Kardashian ndodhej në Paris në Javën e Modës bashkë me nënën e saj.

Publikuar: 03.10.2016 | 13:28
Lexuar: 456 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime