E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot e dasmës janë bërë të njohura sidomos për faktin se nusen e kanë mbuluar me euro njerëzit e ftuar.
Dasma super­luksoze rome: Fustani 200 mijë euroshKëto foto sjellin atmosferën e një dasme romësh në Sllovaki.

Dhendri 19-vjeçar Luka nuk është kursyer për nusen e tij Evka duke i blerë një fustan 200 mijë eurosh.

Dasma zgjati plot 4 ditë dhe vetëm orkestra dhe pijet kushtuan më
shumë se 40 mijë euro.

Fotot e dasmës janë bërë të njohura sidomos për faktin se nusen e kanë mbuluar me euro njerëzit e ftuar.

Një foto pikante është ajo ku dhendri me nusen numërojnë paratë
që u janë hedhur në valle.
Dasma super­luksoze rome: Fustani 200 mijë eurosh
Dasma super­luksoze rome: Fustani 200 mijë eurosh
Dasma super­luksoze rome: Fustani 200 mijë eurosh
Dasma super­luksoze rome: Fustani 200 mijë eurosh
Dasma super­luksoze rome: Fustani 200 mijë eurosh

Publikuar: 03.10.2016 | 13:40
Lexuar: 1509 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime