E diel, 30.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Shtatė mėkatet e mėdha tė kėsaj bote”, sipas Mahatma Gandit

Publikuar: 03.10.2016 | 15:34
Lexuar: 234 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime