E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

24-vjeçarja është shfaqur me një palë sy pas qafës së saj, të cilat duken aq reale saqë disa fansa e kanë konsideruar të frikshme.
Tatuazhi i ri i Cara Delevigne çudit fansat

Mjafton një takim më tatuatorin e saj të preferuar e menjëherë më pas Cara Delevigne i shton edhe një tjetër tatuazh koleksionit të saj që mban në trup.

24-vjeçarja është shfaqur me një palë sy pas qafës së saj, të cilat duken aq reale saqë disa fansa e kanë konsideruar të frikshme.

Modelja britanike nuk ka bërë asnjë koment mbi arsyen e bërjes së këtij tatuazhi apo se çfarë domethënie ka kjo gjë për Cara-n.

Shumë pak fansa e kanë përkrahur këtë vendim të modeles, kjo pasi sytë janë vizatuar me këst të shtrembëruara dhe nuk duken aspak tërheqëse.
Tatuazhi i ri i Cara Delevigne çudit fansat
Tatuazhi i ri i Cara Delevigne çudit fansat

Publikuar: 04.10.2016 | 12:38
Lexuar: 447 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime