E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kali, siç duket e mori me më shumë ngazëllim futjen në ujë, gjë që bëri që ta rrëzonte atë.
Nusja bie nga kali
Ëndërroi një martesë përrallore, por Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm për të cilin shprehet se kurrë nuk do ta harrojë në jetën e saj.

Sue po tentonte të realizonte foto të paharrueshme dhe të veçanta. Së bashku me shoqen, ato po kalëronin duke tentuar realizimin e fotove. Por gjërat nuk shkuan si duhet për Sue.

Kali, siç duket e mori me më shumë ngazëllim futjen në ujë, gjë që bëri që ta rrëzonte atë.

Në ditën më të bukur të jetë, Sue Allegretta pësoi një incident aspak të këndshëm, megjithatë fotot e saj edhe pse jo për mirë u shpërndanë me shpejtësi në internet.
 Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm
 Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm
 Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm
 Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm
 Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm
 Sue Allegretta, nga Oakland, New Jersey, pësoi një incident aspak të këndshëm

Publikuar: 04.10.2016 | 12:43
Lexuar: 1592 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime