E premte, 23.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

UNHCR: Sistemimi i padrejtė i refugjatėve e rritė krizėn globale

Publikuar: 04.10.2016 | 14:30
Lexuar: 148 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime