E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë verës Marina ka rrëfyer se për format e trupit kujdeset duke u ushtruar.
Marina Fara shumë sexy


Marina Fara këtë verë i ka “çmendur” të gjithë me format e saj trupore ku çdo ditë ekspozonte linjat e saj nën bikini.

Por edhe pse koha është freskuar dhe ditët e plazhit për brunen duket se kanë përfunduar, ajo sërish di të tërheqë vëmendjen mashkullore me fotot provokuese që publikon në Instagram.

Gjatë verës Marina ka rrëfyer se për format e trupit kujdeset duke u ushtruar.

“Mundohem të merrem sa më shumë me palestër, kryesisht për të qëndruar e shëndetshme, dhe më pas për të mbajtur trupin në formë. Trajtimet që kam ndjekur pothuajse rregullisht janë masazhet e ndryshme.”

Ndërsa për të pasmet bombastike Marina Fara la të kuptohet se nuk i ka operacion siç aludohet shpesh nga publiku.
Marina Fara
Marina Fara
Marina Fara
Marina Fara
Marina Fara
Marina Fara

Publikuar: 04.10.2016 | 16:41
Lexuar: 1644 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime