E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Armina Mevlani është renditur krah emrave të njohur të blogereve të modës si: Chiara Feragni, Ashley Simpson, Lena Perminova, Mira Duma etj.
Elle vlerëson Armina Mevlani
Armina Mevlani është vlerësuar nga mediat ndërkombëtare për veshjen e saj stil princeshe në javën e modës në Paris.

Revista prestigjioze “Elle” e ka renditur blogeren, si një nga femrat e veshura më bukur gjatë javës së modës në Paris.

Armina Mevlani është renditur krah emrave të njohur të blogereve të modës si: Chiara Feragni, Ashley Simpson, Lena Perminova, Mira Duma etj.

Ajo gjithashtu tërhoqi vëmendjen e italianëve, me pjesëmarrjen e saj në javën e modës në Milano.
Vlerësohet Armina Mevlani
Vlerësohet Armina Mevlani
Vlerësohet Armina Mevlani

Publikuar: 05.10.2016 | 11:53
Lexuar: 488 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime