E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotoja e fundit që ata kanë bashkë në Instagram është shkrepur në muajin korrik, gjatë pushimeve të tyre në Santorini, ku dhe festuan 30-vjetorin e modeles shqiptare.
Afërdita Dreshaj ndahet nga i dashuri

Afërdita Dreshaj i jep fund lidhjes se saj 3-vjeçare me te dashurin milioner Jakub Kidler.

Mungesa e fotove e çiftit në rrjetet sociale ka konfirmuar në njëfarë mënyre fjalët që kanë dalë nga miqtë e afërt të saj.

Fotoja e fundit që ata kanë bashkë në Instagram është shkrepur në muajin korrik, gjatë pushimeve të tyre në Santorini, ku dhe festuan 30-vjetorin e modeles shqiptare.

Çifti u përfol për një ndarje të mundshme vitin e kaluar, pas një bisede dashurie mes Afërditës dhe Agon Amigës së Babastars.

Mediat shkruajnë për një histori flirti, dhe si rrjedhojë kjo histori ishte shkaku i ndarjes së reperit me bashkëshorten Egzona Sylën.

Ishte vetë reperi ai që deklaroi se Afërdita e kishte provokuar gjatë dhe pas përfundimit të klipit “topless”, me qëllimin për t’i shkatërruar martesën, dhe ia kishte dalë.

Sipas burimeve, kjo qe ndodhi nuk është anashkaluar nga Jakub, i cili me pas i ka kërkuar që të mos jenë më bashkë.
Afërdita Dreshaj ndahet nga i dashuri
Afërdita Dreshaj ndahet nga i dashuri

Publikuar: 05.10.2016 | 12:06
Lexuar: 463 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime