E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotoja daton që nga ditëlindja e saj, të cilën e festoi në Karaibe.
Kylie Jenner rikthehet në “Instagram”Kylie Jenner është rikthyer në “Instagram” me një foto tejet provokuese...por qëndron e heshtur për grabitjen me armë të motrës së saj Kim në Paris pak ditë më parë.

Bukuroshja 19 vjeçare postoi një foto ku shfaqet tejet seksi ndërsa mban veshur ‘monokini’ të kuqe.

Fotoja daton që nga ditëlindja e saj, të cilën e festoi në Karaibe.

“Duke kujtuar Turks”, shkruan Kylie bashkëngjitur fotos.
Kylie Jenner
Kylie Jenner
Kylie Jenner

Publikuar: 05.10.2016 | 12:10
Lexuar: 500 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime