E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

U hodh sot shorti i kalendarit për Kategorinë e parë e cila starton në 11 shatator dhe ka dy faza secila me nga 15 javë.
Kalendari i fazės sė parė tė kategorisė sė parė 2010 - 2011

U hodh sot shorti i kalendarit për Kategorinë e parë e cila starton në 11 shatator dhe ka dy faza secila me nga 15 javë.- Kalendari i Kategorisë Superiore, sezoni 2010-2011, faza e parë


Java e parë


11.09.2010

KF Lushnja-KF Gramshi

KF Ada-KF Kamza

KF Luftetari-KF Mamurras

KF Pogradeci-KF Partizani

KF B.Sport-KF Burreli

KF Vlora-KF Tomorri

KF Beslidhja-KF Apolonia

KF Terbuni-KF Gramozi


Java e dytë


18.09.2010

KF Apolonia-KF B.Sport

KF Gramozi-KF Beslidhja

KF Tomorri-KF Pogradeci

KF Burreli-KF Terbuni

KF Mamurras-KF Ada

KF Partizani-KF Lushnja

KF Gramshi-KF Vlora

KF Kamza-KF Luftetari


Java e tretë


25.09.2010

KF Ada-KF Lushnja

KF Luftetari-KF Gramshi

KF Pogradeci-KF Kamza

KF B.Sport-KF Mamurras

KF Vlora-KF Burreli

KF Beslidhja-KF Partizani

KF Terbuni-KF Tomorri

KF Apolonia-KF Gramozi


Java e katërt


29.09.2010

KF Lushnja-KF Luftetari

KF Ada-KF Pogradeci

KF Tomorri-KF Apolonia

KF Burreli-KF Beslidhja

KF Mamurras-KF Gramozi

KF Partizani-KF B.Sport

KF Gramshi-KF Terbuni

KF Kamza-KF Vlora


Java e pestë


16.10.2010

KF Luftetari-KF Ada

KF Pogradeci-KF Lushnja

KF B.Sport-KF Kamza

KF Vlora-KF Mamurras

KF Beslidhja-KF Gramshi

KF Terbuni-KF Partizani

KF Apolonia-KF Burreli

KF Gramozi-KF Tomorri


Java e gjashtë


24.10.2010

KF Lushnja-KF B.Sport

KF Ada-KF Beslidhja

KF Luftetari-KF Pogradeci

KF Burreli-KF Tomorri

KF Mamurras-KF Terbuni

KF Partizani-KF Vlora

KF Gramshi-KF Gramozi

KF Kamza-KF Apolonia


Java e shtatë


30.10.2010

KF Pogradeci-KF Gramshi

KF B.Sport-KF Luftetari

KF Vlora-KF Ada

KF Beslidhja-KF Kamza

KF Terbuni-KF Lushnja

KF Apolonia-KF Partizani

KF Gramozi-KF Burreli

KF Tomorri-KF Mamurras


Java e tetë


06.11.2010

KF Lushnja-KF Beslidhja

KF Ada-KF Terbuni

KF Luftetari-KF Vlora

KF Pogradeci-KF B.Sport

KF Mamurras-KF Burreli

KF Partizani-KF Gramozi

KF Gramshi-KF Apolonia

KF Kamza-KF Tomorri


Java e nëntë


13.11.2010

KF B.Sport-KF Ada

KF Vlora-KF Lushnja

KF Beslidhja-KF Pogradeci

KF Terbuni-KF Kamza

KF Apolonia-KF Mamurras

KF Gramozi-KF Luftetari

KF Tomorri-KF Partizani

KF Burreli-KF Gramshi


Java e dhjetë


21.11.2010

KF Lushnja-KF Gramozi

KF Ada-KF Apolonia

KF Luftetari-KF Beslidhja

KF Luftetari-KF Beslidhja

KF Pogradeci-KF Terbuni

KF B.Sport-KF Vlora

KF Partizani-KF Mamurras

KF Gramshi-KF Tomorri

KF Kamza-KF Burreli


Java e njëmbëdhjetë


27.11.2010

KF Vlora-KF Pogradeci

KF Beslidhja-KF B.Sport

KF Terbuni-KF Luftetari

KF Apolonia-KF Lushnja

KF Gramozi-KF Kamza

KF Tomorri-KF Ada

KF Burreli-KF Partizani

KF Mamurras-KF Gramshi


Java e dymbedhjetë

05.12.2010

KF Lushnja-KF Tomorri

KF Ada-KF Gramozi

KF Luftetari-KF Burreli

KF Luftetari-KF Burreli

KF Pogradeci-KF Apolonia

KF B.Sport-KF Terbuni

KF Vlora-KF Beslidhja

KF Gramshi-KF Partizani

KF Kamza-KF Mamurras


Java e trembëdhjetë


11.12.2010

KF Terbuni-KF Beslidhja

KF Apolonia-KF Vlora

KF Gramozi-KF B.Sport

KF Tomorri-KF Luftetari

KF Burreli-KF Lushnja

KF Mamurras-KF Pogradeci

KF Partizani-KF Ada

KF Gramshi-KF Kamza


Java e katërmbëdhjetë


18.12.2010

KF Lushnja-KF Mamurras

KF Ada-KF Burreli

KF Luftetari-KF Apolonia

KF Pogradeci-KF Gramozi

KF B.Sport-KF Gramshi

KF Vlora-KF Terbuni

KF Beslidhja-KF Tomorri

KF Kamza-KF Partizani


Java e pesëmbëdhjetë


23.12.2010

KF Apolonia-KF Terbuni

KF Gramozi-KF Vlora

KF Tomorri-KF B.Sport

KF Burreli-KF Pogradeci

KF Mamurras-KF Beslidhja

KF Partizani-KF Luftetari

KF Gramshi-KF Ada

KF Kamza-KF Lushnja/gj.m/

Publikuar: 15.07.2010 | 23:59
Lexuar: 1625 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime