E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka treguar gjoksin e saj përmes dekoltesë të mundësuar nga rrobat e banjos në formë trupore.
Vildane Zeneli vjen super seksi në setin e ri
Modelja Vildane Zeneli nuk rresht së provokuari. Ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale nga seti i saj i fundit fotografik.

Ajo ka treguar gjoksin e saj përmes dekoltesë të mundësuar nga rrobat e banjos në formë trupore.

Edhe këtë herë duket se Vildania ka goditur në shenjë.
Vildane Zeneli
Vildane Zeneli

Publikuar: 05.10.2016 | 13:10
Lexuar: 514 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime