E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Poza provokuese dhe një buzëqeshja natyrore. Pratt e kaon me suksesin provimin e parë dhe tashmë është gati për të hedhur një tjetër hap të madh në karrierë.
Ashika Pratt, bukuroshja neozelandeze
Ashika Pratt braktis Zelandën e Re për të nisur një rrugëtim të gjatë në botën prestigjoze të pasarelave me famë botërore.

Bukuroshja neozelandeze është një prej femrave më të njohura në vendin e saj, por mesa duket një gjë e tillë nuk i ka mjaftuar dhe ajo ka vendosur të marrë pjesë në audicionin e revistës së njohur “Sports Ilustrated”.

Poza provokuese dhe një buzëqeshja natyrore. Pratt e kalon me suksesin provimin e parë dhe tashmë është gati për të hedhur një tjetër hap të madh në karrierë.
Ashika Pratt
Ashika Pratt
Ashika Pratt

Publikuar: 05.10.2016 | 16:31
Lexuar: 504 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime