E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adriani është zhgënjyer nga eksperienca dhe lidhja e tij e parë e njohur për publikun me Luana Vjollcën.
Adrian Gaxha: Një lidhje publike shkakton shumë probleme
Adrian Gaxha preferon që ta mbajë larg mediave jetën e tij private. Në një intervistë të fundit, këngëtari është shprehur se ka dashur të qëndrojë sa më larg problemeve, duke mos i bërë më publike lidhjet e tij të dashurisë.

Këngëtari ka thënë se një lidhje publike shkakton shumë probleme në çift dhe se ai e respekton privatësinë e personit tjetër.

Kane qenë këto fjalët e Adrianit, i cili mesa duket është zhgënjyer nga eksperienca dhe lidhja e tij e parë e njohur për publikun me Luana Vjollcën.

Publikuar: 06.10.2016 | 14:07
Lexuar: 518 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime