E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

32-vjeçarja gjithmonë është përfolur në media për format e saj bombastike dhe normalisht që kjo gjë do të ndodhte menjëherë pas shfaqjes.
Shkëlqen Amber Rose
Amber Rose shkëlqeu këtë javë në “Dancing With The Stars America”, ku u shfaq me një performance që elektrizoi të gjithë sallën dhe publikun nga ekrani.

Amber kishte veshur një trup të zi tepër transparent dhe seksi. Bukuroshja shpalosi të gjithë seksualitetin e saj në një tango, që menjëherë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, sidomos të jurisë.

32-vjeçarja gjithmonë është përfolur në media për format e saj bombastike dhe normalisht që kjo gjë do të ndodhte menjëherë pas shfaqjes.
Amber Rose
Amber Rose
Amber Rose

Publikuar: 06.10.2016 | 14:09
Lexuar: 590 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime